Wszyscy będziemy łysi – straszy Evo Morales


Rewelacjami na temat m.in. powodów łysienia, homoseksualizmu, oraz szkodliwości Coca-Coli inaugurował boliwijski prezydent Evo Morales, odbywającą się z jego inicjatywy Światową Ludową Konferencję o Zmianach Klimatycznych i Prawach Matki Ziemi.

Boliwijski prezydent Evo Morales chciał chyba mocno nastraszyć uczestników, zorganizowanej z jego inicjatywy Światowej Ludowej Konferencji o Zmianach Klimatycznych i Prawach Matki Ziemi. Podczas dzisiejszej inauguracji tej imprezy, przedstawił bowiem kilka przerażających prognoz przygotowanych przez bliżej nie zidentyfikowanych, ale „zaufanych naukowców”. Strach jednak zebranych nie obleciał – przeciwnie, rewelacje boliwijskiego prezydenta wzbudziły wśród zebranych kilka potężnych salw śmiechu.

No bo jak tu się nie śmiać, gdy Evo Morales prognozuje, że za 50 lat cały świat będzie łysy. Oczywiście z winy kapitalistycznego Południa. „W Europie już w tej chwili niemal wszyscy są łysi. Ta choroba, jest tam tak powszechna, że wydaje im się już czymś normalnym. Tymczasem jest ona spowodowana tym, co oni w tej Europie jedzą. My Indianie nigdy łysi nie jesteśmy, bo jemy inne rzeczy” – tłumaczył boliwijski prezydent. I ostrzegał swych indiańskich braci przed zmianą nawyków żywnieniowych, bo „Zachód sprowadza nam tu coraz więcej trucizn”.

Prezydent Morales najwyraźniej nie pamięta, że homoseksualizm był bardzo rozpowszechniony wśród prekolumbijskich Indian, co doprowadzało do furii europejskich misjonarzy. Rycina przedstawia wprowadzony przez Vasco Núñeza de Balboa zwyczaj rzucania na pożarcie psom Indian przłapanych na homoseksulanym seksie. No chyba, że oni także jedli europejskie kurczaki…

No ale to nie wszystko. Zebrani w Tiquipaya nieopodal Cochabamby uczestnicy konferencji dowiedzieli się, że złe żywienie jest też powodem homoseksualizmu. „Jedzenie kurczaków hodowlanych, które są karmione paszą zmodyfikowaną genetycznie i faszerowane żeńskimi hormonami, wywołuje u mężczyzn zboczenia ich męskości i prowadzi do homoseksualizmu. Natomiast u dziewczynek przemysłowe kurczaki powodują przedwczesny i nadmierny rozwój biustu” – tłumaczył Evo Morales.

Niebezpieczna jest też uprawa i jedzenie holenderskich odmian ziemniaków. „Są one pełne rybich hormonów i mają skórkę pełną trucizn” – ostrzegł Evo.

Dostało się też Coca-Coli, która – jak stwierdził Morales – „ma w sobie tyle chemii, że boliwijscy hydraulicy używają jej do udrożniania kanalizacji gdy zawiodą wszystkie inne metody.” Jednak pytany później przez dziennikarzy boliwijski prezydent przyznał, że – mimo wszystko – sam wciąż czasami pije amerykański napój.

Na koniec Morales ostrzegł też przed zachodnimi lekarstwami, które – jak się wyraził – „leczą jedną chorobę, ale powodują dwie kolejne”.

Rozpoczęta dzisiaj konferencja ma przynieść odpowiedź na to jak powstrzymać wywołane przez człowieka zmiany klimatyczne, które – zdaniem Moralesa – stają się coraz częściej przyczyną kryzysów żywieniowych.

Prześlij dalej:

12 reakcji na "Wszyscy będziemy łysi – straszy Evo Morales"

 1. Polones  21/04/2010 o 01:56

  Ja uwielbiam kurczaka i rzeczywiście, Brazylijczycy z dnia na dzień jacyś tacy przystojniejsi…

  Odpowiedz
 2. Pingback: Evo Morales śmieszy i burzy | tierralatina.pl

 3. Maciek i Hania  22/04/2010 o 18:37

  zaczynam powoli rozumieć naszego ubiegłorocznego przewodnika z Uyuni, który – choć sam Indianin – mówił nam, ku naszemu całkowitemu zaskoczeniu, że, cytuję, „Morales to idiota wybrany przez idiotów, których w moim kraju niestety jest bardzo wielu”.

  Odpowiedz
 4. Gregorio  27/04/2010 o 21:57

  Mnie tylko jedna rzecz ciekawi, a mianowicie, czy on tylko dla utrzymania władzy taki populizm uprawia, czy on jest takim idiotą. Chodzi mi oczywiście o Moralesa.

  Odpowiedz
 5. ovejanegra  13/05/2010 o 20:16

  O kurcze, gdzie w Europie te kurczaki na rozwój biustu sprzedają? Toż to żyła złota! Zamiast silikonu – pieczony drób.

  Odpowiedz
  • obserwator  15/05/2010 o 19:53

   Nie wiem jak jest z kurczakami, ale Evo Morales wydaje się być chodzącym dowodem, że nadmierne żucie liści koki jest jednak szkodliwe. Dla zdrowia psychicznego!

   Odpowiedz
 6. Pingback: Podróż na Południe

 7. Pingback: Evo Morales: Coca-Cola to zło! | tierralatina.pl

 8. Pingback: Telewizja i bogactwo to zło, twierdzi Evo Morales | tierralatina.pl

 9. Pingback: Polska Ambasada w Boliwii. « Klapki Kubota State Of Mind

 10. pancia  23/10/2011 o 14:05

  przesadza ,ale w pewnych kwestiach naprawde trudno nie przyznac mu racji.

  Odpowiedz
 11. hasta  08/11/2011 o 20:28

  trochę przesadza ale często ma racje np. ze szkodliwością Coca Coli. a dwóch powyższych wyzywających innych od idiotów niech lepiej pomyśli o sobie bo jest coś z nimi naprawdę nie tak.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.