Bramkarz Flamengo kazał zabić kochankę?


Bramkarz Flamengo, mającego swą siedzibę w Rio de Janeiro, jednego z najpopularniejszych w Brazylii klubów futbolowych, podejrzany jest o zamordowanie swej kochanki.

Słynne Flamengo z Rio de Janeiro musi sobie szybko szukać nowego bramkarza. Dotychczasowy podstawowy strażnik klubowej bramki, niesłychanie popularny wśród kibiców Bruno Fernandes de Sousa, znany w brazylijskim futbolu po prostu jako Bruno, trafił w tym tygodniu za kratki. I jeśli ciążące na nim podejrzenia się potwierdzą, to już raczej nigdy w życiu nie stanie już w bramce żadnego klubu. Co najwyżej w piłkarskiej reprezentacji jakiegoś więzienia… Prokuratura zarzuca mu bowiem zlecenie okrutnego, wykonanego z pełną premedytacją, morderstwa swej kochanki i prawdopodobnej matki swego dziecka – byłej modelki i aktorki porno, Elizy Samudio.

Eliza Samudio zaginęła 4 czerwca

Bruno aresztowany został w miniony wtorek, wraz z przyjacielem Luizem Henrique Ferrera Romao, znanym jako Macarrao. Wczoraj dołączył do nich w areszcie jeszcze jednen kompan, były policjant, Marcos Aparecido dos Santos, noszący ksywkę Bola. Aresztowania te to wynik toczącego się od kilku tygodni śledztwa w sprawie zaginięcia 25-letniej Elizy Samundo, która – zdaniem wielu świadków – minionego 4 czerwca wyruszyła w podróż z Rio de Janeiro, gdzie ostatnio mieszkała, do Esmeraldas w stanie Minas Gerais, gdzie mieści się jedna z posiadłości popularnego bramkarza. Ich zdaniem kobieta jechała tam na specjalne zaproszenie Bruno, który podobno zapewnił ją wcześniej, że w końcu uzna ojcostwo jej 4 miesięcznego dziecka. Eliza nigdy jednak z tego spotkania nie powróciła…

Zdaniem brazylijskiej prasy bramkarza wydał jego 17-letni kuzyn, który został zmuszony do udziału w zabójstwie. Według jego zeznań Eliza Samundo została pobita, uduszona, poćwiartowana, a jej ciało rzucone rottwailerom bramkarza. Kości, które nie zostały przez psy zjedzone, zostały później – zgodnie z relacją kuzyna – zalane w cemencie i wrzucone do rzeki.

Rodzina byłej modelki przypomina, że Bruno jej wcześniej wielokrotnie groził. W październiku minionego roku, gdy będąc w 5 miesiącu ciąży, ogłosiła ona publicznie, że będzie matką dziecka słynnego bramkarza, on przy pomocy swych przyjaciół, miał ją porwać, pobić i – przystawiając pistolet do skroni – zmusić do łykania lekarst mających doprowadzić do poronienia. Eliza zgłosiła to wówczas policji, ale śledztwo w tej sprawie wciąż się nie zakończyło. Niemniej sąd zakazał bramkarzowi zbliżania się do byłej kochanki, na odległość mniejszą niż 300 m.

Gdy dziecko się mimo wszystko urodziło, Bruno odmówił uznania ojcostwa, twierdząc, że choć miewał stosunki seksualne z Elizą Samundo, to odbywały się one w ramach orgii z udziałem innych graczy Flamengo i ojcem może być ktokolwiek inny.

Bruno to jeden z najpopularniejszych bramkarzy brazylijskiej ligi. Znany jest m.in. z ponadprzeciętnej zdolności do zatrzymywania rzutów karnych (aż dwukrotnie, właśnie zatrzymując decydujące rzuty karne, przyczynił sie bezpośrednio do zwycięstwa nad odwiecznym rywalem Botafogo, w finale regionalnej ligi Rio de Janeiro), a także ze zdolności do strzelania goli z rzutów wolnych i karnych.

 
Prześlij dalej:

Jedna reakcja na "Bramkarz Flamengo kazał zabić kochankę?"

  1. Pingback: Bruno ojcem. Mordercą też? | tierralatina.pl - Ameryka Łacińska i Karaiby

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.