Larissa podbija Brazylię


Larissa Riquelme, paragwajska bohaterka niedawniego Mundialu, nie zamierza wcale odchodzić w cień wraz z zakończeniem tej sportowej imprezy. Właśnie przyjechała do Brazylii, aby wziąć udział w kampanii reklamowej znanej, lokalnej firmy odzieżowej.

Paragwajska modelka Brazylię oczywiście już zna – brała nawet udział w Karnawale w Rio de Janeiro, defilując jako jedna z „wizualnych atrakcji” znanej szkoły samby Beija Flor. Wówczas był to jednak anonimowy sukces – Larissa była po prostu jedną z wielu półnagich piękności kręcących tyłeczkami na szkolnej platformie.

Tym razem sytuacja jest diametralnie inna. Riquelme przyjechała do São Paulo ze statusem gwiazdy i jest oblegana przez dziennikarzy i fotoreporterów. –Bycie osobą publiczną jest dla mnie sytuacją zupełnie nową. Ale nie narzekam – jestem zadowolona i dumna. To po prostu kolejny krok w mojej karierze, pozwalający robić mi tylko to co lubię. – zadeklarowała Paragwajka brazylijskim mediom, zdradzając też przy tym, że otrzymała już kilka propozycji kontraktów właśnie z Brazylii. –W Paragwaju zrobiłam już właściwie wszystko, więc nie wykluczone że zdecyduję się na przeprowadzkę do waszego kraju– dodała.

Póki co Larissa Riquelme będzie nową twarzą (choć chyba nie tylko tu o twarz chodzi…) reklamową brazylijskiej marki odzieżowej Los Dos. Jej projektanci przygotowali dla niej specjalną koszulkę z kieszonką na telefon… między piersiami, dokładnie tam gdzie miała w zwyczaju trzymać swą komórkę podczas mundialowych spotkań Paragwaju.

Pytana przez brazylijskich dziennikarzy, który z piłkarzy którzy wzieli udział w Mistrzostwach w RPA, był – jej zdaniem – najbardziej przystojny, odpowiedziała bez większego wahania, że jej najbardziej podobali się Brazylijczyk Kaká, Portugalczyk Cristiano Ronaldo i hiszpański bramkarz, Iker Casillas.

W wiecznym sporze o to kto był największym futbolowym graczem wszechczasów, Maradona czy Pelé, Riquelme preferuje Brazylijczyka. A we własnej, paragwajskiej drużynie, za najlepszych zawodników najsłynniejsza kibicka swego kraju uważa Nelson Haedo Valdésa i Roque Santa Cruza.

PS. Miłośnicy najbardziej znanej Paragwajki mogą ją śledzić na Facebooku (ponad pół miliona fanów!) i na Twitterze.

Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.