Najpopularniejsze teksty czerwca


Dzisiaj pierwszy dzień nowego miesiąca, co oznacza że można podsumować ten ubiegły. Oto lista najpopularniejszych tekstów czerwca:

  1. Tryumf Santosa, klęska… sondaży – czyli opowieść o pierwszej turze wyborów prezydenckich w Kolumbii i blamażu tamtejszych ośrodków badania opinii publicznej.
  2. Latynoskie przepowiednie na 2010 – tekst będący przebojem wyszukiwarek internetowych od dnia katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Rozczarowujący chyba jednak czytelników – latynoscy magowie wypadku bowiem nie przewidzieli.
  3. W Ameryce Łacińskiej i na Karaibach wygrał Komorowski – to po prostu wyniki pierwszej tury wyborów Prezydenta RP w obwodach utworzonych w polskich placówkach konsularnych na terenie Ameryki Łacińskiej i Karaibów.
  4. Altamachi straciła dziewictwo – historia pionierskiego spływu Maćka Tarasina i Nataszy Szałajskiej boliwijską rzeką Altamachi.
  5. Gdzie jest ksiądz Strachanowski? – o polskim księdzu poszukiwanym przez brazylijską policję.

Tak wygląda pierwsza piątka czerwca, a poniżej – tradycyjnie – TOP 5 wszech czasów, co w przypadku tierralatina.pl oznacza okres od października ubiegłego roku.

  1. Latynoskie przepowiednie na 2010
  2. Tryumf Santosa, klęska… sondaży
  3. Tak sie strzela (kupuje?) gole w Brazylii
  4. Gdzie jest ksiądz Strachanowski?
  5. Tragedia wyspy Robinsona Crusoe
Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.