Odnowiona tierralatina.pl


Pewnie nie wszyscy, ale najuważniejsi czytelnicy być może zauważyli dzisiaj pewne zmiany w wyglądzie tierralatina.pl. Nie jest to oczywiście żadna rewolucja, ale ewolucja jednak tak. Serwis zyskał m.in. trochę inny system nawigacji, bardziej przejrzystą strukturę komentarzy, oraz samoprzewijające się zajawki tekstów, które sprawią – mamy nadzieję – że trudniej będzie przeoczyć coś interesującego.

Nie wszystko już działa jak powinno, więc w najbliższych godzinach, a może i dniach, zdarzać się mogą jeszcze pewne modyfikacje, a nawet momenty w których serwis będzie zupełnie niedostępny. Za co z góry przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Równocześnie apelujemy do Was o reakcje i komentarze. Co Wam się podoba, co – może – chcielibyście zmienić i – przede wszystkim – czy zauważyliście może coś co, Waszym zdaniem, nie działa tak jak powinno?

Korzystając z okazji odpowiadamy też często powtarzające się pytanie: Co zrobić aby w komentarzach, zamiast znaczka z literą G pojawiało się wybrane przez Was zdjęcie, bądź obrazek? Jest to bardzo proste – tierralatina.pl, jak miliony innych stron internetowych na świecie, korzysta z serwisu gravatar. Wystarczy tam zarejestrować swoje imię i nazwisko (bądź pseudonim), podawany przy komentowaniu adres(y) e-mailowy oraz wgrać wybrane zdjęcie, a zawsze się będzie ono pojawiać przy Waszych komentarzach. Tu i w innych, korzystających z tego systemu, serwisach w sieci.

Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.