Rozebrała się!


Piłka nożna, a zwłaszcza finał Mistrzostw Świata to nie tylko sportowe wydarzenie, to także wielkie pieniądze i potężny biznes. Wiedzą o tym doskonale m.in. sponsorzy płacący FIFA olbrzymie sumy, aby móc umieścić swoje logo na stadionie. Okazuje się jednak, że nie trzeba inwestować milonów aby zafundować sobie mundialową reklamę. Wystarczy mieć chociażby… spektakularny biust! I zachowywać się jak Larissa Riquelme, teraz już na pewno najpopularniejsza Paragwajka na świecie.

Co obiecała, to zrobiła. Wczorajsza edycja największej paragwajskiej bulwarówki Diario Popular znikła z kiosków w ciągu dosłownie kilkunastu minut. Tylko i wyłącznie dlatego, że były w niej rozebrane zdjęcia Larissy Riquelme, najbardziej obecnie znanej Paragwajki.

Ta 25-letnia modelka i aktorka, ex-uczestniczka Bailando por un Sueño, lokalnej wersji Tańca z Gwiazdami, pierwotnie zapowiedała, że jeśli paragwajska reprezentacja dotrze do mundialowego finału, to się rozbierze i przebiegnie nago – wymalowana jedynie w narodowe barwy – po centrum stolicy kraju Asunción.

La Albirroja odpadła jednak w ćwierćfinałach, wyeliminowana przez hiszpańskich finalistów, więc oczekiwanego nagiego biegu nie było. Larissa Riquelme, jak i większość Paragwajczyków, uznała jednak, że nawet ten ćwierćfinał był nielada sukcesem. I postanowiła uhonorować piłkarzy. To będzie moja nagroda pocieszenia. Dla wszystkich naszych zawodników, którzy tak wspaniale grali i wszystkich kibiców, którzy ją wspierali – zapowiedziała swoją rozebraną sesję.

(fot: Diario Popular)

Te akty w narodowych barwach są ukoronowaniem prawdopodobnie najskuteczniejszej operacji marketingowej tegorocznego Mundialu. W ciągu zaledwie kilkunastu dni prowincjonalna celebrytka (Paragwaj to naprawdę koniec świata) stała się jedną z najbardziej popularnych kobiet na świecie. Pokazują ją telewizje z całego świata, dziennikarze ustawiają się w długie kolejki po wywiad, a jej nazwisko jest wśród najczęściej wyszukiwanych w internecie i powtarzanych w Twitterze. Największy hiszpański dziennik sportowy Marca już ją nawet okrzyknął „Narzeczoną Mundialu„.

Wyszukiwanie przez fotoreporterów najpiękniejszych kibicek nie jest oczywiście niczym nowym. Pierwszy raz zdarza się jednak, że najczęściej pokazywana mundialowa dziewczyna nie była nawet na żadnym meczu. Ba, ona nawet nie pojechała do RPA. Larissa Riquelme zdołała przykuć uwagę świata kibicując paragwajskiej reprezentacji przed wielkim ekranem w Asunción, stolicy swego kraju.

Fakt, że trudno jej tam było nie zauważyć – tak obcisłej reprezentacyjnej koszulki, z takim dekoltem, honorującym aż takie (zoperowane) piersi nie miał nikt. No i jeszcze ten sugestywnie wetknięty między nie telefon… Ustawiony oczywiście na wibrację! – chętnie wyjaśnia jego właścicielka.

(fot: Diario Popular)

Zdaniem lokalnej prasy kibicowanie Larissy było z góry zaplanowaną akcją marketingową. To właśnie producent telefonu wynajął ją aby go tak pięknie eksponowała. Słusznie liczono na to, że spotka się to z zainteresowaniem fotoreporterów. Jednak kampania reklamowa miała pozostać lokalna, nikt nie spodziewał się, że „dziewczyna z telefonem” zyska aż taką popularność. I w miarę jak ona rosła do Larissy zaczęli się zgłaszać kolejne firmy zainteresowane współpracą. Ponoć producent popularnych dezodorantów zapłacił urodziwej Paragwajce kilkanaście tysięcy dolarów tylko za to, że szminką napisała jego nazwę na jednej z swych piersi…

Jej fascynacją futbolem nie była bynajmniej udawana. Larissa Riquelme, która jeszcze przed Mundialem była najlepiej opłacaną modelką w swym kraju, znana jest z tego że od dawna kibicuje nie tylko reprezentacji, ale także lokalnemu pierwszoligowemu zespołowi Cerro Porteño.

PS. Larissa Riquelme pojawiła się też w rozmowach na naszym mundialowym forum. Tam także pobiła wszelkie rekordy popularności.

Prześlij dalej:

5 reakcji na "Rozebrała się!"

 1. obserwator  08/07/2010 o 23:44

  Kto wie? Może gdyby reperezentacja Polski miała tak gorące i efektowne kibicki to może też gralibyśmy w Mundialu? 😉

  Odpowiedz
 2. Anonim  14/07/2010 o 13:37

  nie które laski mówią że ona jest brzydka ale my mężczyźni wiemy że on jest boska 🙂

  Odpowiedz
 3. Pingback: Larissa Riquelme dla Los Dos | tierralatina.pl

 4. Pingback: tierralatina.pl - przeboje lipca | tierralatina.pl

 5. Pingback: tierralatina.pl - przeboje sierpnia 2010 | tierralatina.pl

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.