Najpopularniejsze teksty lipca


Pierwszy dzień nowego miesiąca, to już tradycyjnie okazja do podsumowania minionego. Oto lista najpopularniejszych tekstów lipca w serwisie tierralatina.pl:

  1. Rozebrała się! – czyli dowód na to, że rzeczywiście roznegliżowane piękności są jednym z najchętniej wyszukiwanych tematów w internecie. Tym razem chodzi o najsłynniejszą kibickę piłkarskiej reprezentacji Paragwaju, Larissę Riquelme.
  2. Latynoskie przepowiednie na 2010 – nieustający evergreen. Tekst będący przebojem wyszukiwarek internetowych od dnia katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Rozczarowujący chyba jednak czytelników – latynoscy magowie wypadku bowiem nie przewidzieli.
  3. Wyborcze preferencje latynoamerykańskiej Polonii – wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich w obwodach utworzonych w polskich placówkach konsularnych na terenie Ameryki Łacińskiej i Karaibów.
  4. Wenezuela, ale dlaczego ona? – subiektywna opowieść o rodzinnej podróży przez Wenezuelę.
  5. Inflacja w Argentynie – czyli argentyńskie zmagania się z rosnącymi cenami.  I pierwszy tekst o tematyce gospodarczej, któremu udało się wejść do listy przebojów.

Po najpopularniejszych tekstach lipca kolej – jak zawsze – na TOP 5 wszech czasów, czyli listę najpopularniejszych tekstów w całej, wciąż dość krótkiej, historii tierralatina.pl:

  1. Latynoskie przepowiednie na 2010
  2. Tryumf Santosa, klęska… sondaży
  3. Rozebrała się!
  4. Tak sie strzela (kupuje?) gole w Brazylii
  5. Gdzie jest ksiądz Strachanowski?
Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.