Evo Morales o ataku na WTC


Boliwijski prezydent Evo Morales wciąż nie wie kto stoi za nowojorskimi zamachami z 11 września 2001 roku. I niewyklucza, że przygotowali je sami Amerykanie. Prowadzona od tego czasu przez Waszyngton wojna z terroryzmem jest – zdaniem boliwijskiego przywódcy – tylko pretekstem do zawładnięcia surowcami naturalnymi na świecie.

Evo Morales (fot: Marcello Casal Jr./ABr)

Swą spiskową wizję świata Evo Morales przedstawił dzisiaj w Santa Cruz, gdzie uczestniczył w inauguracji indiańskiego centrum socjalnego. –W 2001 roku, gdy ja już byłem parlamentarzystą, wydarzyła się Stanach Zjednoczonych ta historia z bliźniaczymi wieżami. Są książki, które pokazują że to był autozamach, przeprowadzony tylko po to aby oskarżyć niektóre regiony świata i mieć pretekst aby w imię walki z terroryzmem zawładnąć surowcami naturalnymi– tłumaczył podczas ceremonii boliwijski prezydent.

Oberwało się też aktualnemu prezydentowi „Imperium” Barackowi Obamie. – Jak on może chełpić się tym, że wycofuje swe wojska z Iraku? Przecież amerykańska z Iraku nie wycofuje się, ona z niego ucieka, bo została pokonana przez walecznych Irakijczyków.– wyjaśniał Evo Morales.

Prześlij dalej:

3 reakcje na "Evo Morales o ataku na WTC"

 1. zuercher  13/09/2010 o 19:17

  Boliwia ma swojego Moralesa, myśmy musieli ścierpieć Kaczyńskiego – wszędzie, jak widać, mogą się przytrafić prezydenci-idioci.

  Odpowiedz
 2. bocajuniors.pl  22/10/2010 o 22:17

  Nie tylko prezydenci idioci, ale również pseudo-inteligentni komentatorzy wychowani na jedynie słusznych mediach [‚]

  Odpowiedz
 3. hasta  08/11/2011 o 20:32

  dokładnie bacajuniors, a dlaczego USA zaatakowało Irak? Przyszli po ropę i w celu otoczenia odwiecznego wroga- Iranu i dostali łupnia proste.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.