Najpopularniejsze teksty września


Wrześniowa lista przebojów tierralatina.pl, czyli co najchętniej czytaliście w minionym miesiącu:

 1. Rozebrała się! – powabne kształty Paragwajki Larissy Riquelme prowadzą w rankingu już trzeci miesiąc z rzędu. Najsłynniejsza kibicka minionego Mundialu jest wciąż przebojem nie tylko naszego serwisu, ale też internetowych wyszukiwarek. Także na naszym forum, poświęcony jej wątek, wciąż jest masowo odwiedzany.
 2. Latynoskie przepowiednie na 2010 – niewykluczone, że ten tekst wygra nawet ranking popularności całego 2010 roku. Co ciekawe, stał sie on przebojem wcale nie od razu – zaczęto do niego masowo zaglądać dopiero po katastrofie pod Smoleńskiem.
 3. Ingrid z dżungli – informacja o satyrycznym komiksie poświęconym Ingrid Betancourt, onegdaj kandydatce do kolumbijskiej prezydentury, póżniej wieloletniej zakładniczce FARC, a obecnie jedną z najmniej lubianych przez Kolumbijczyków osobistości.
 4. Bolsa familia – brazylijski sposób na biedę – fascynująca opowieść o tym jak brazylijskie władze zachęcają najbiedniejszych do poprawy własnego losu. I jak im w tym pomagają.
 5. Franklin Brito – śmierć człowieka, narodziny symbolu? – historia Wenezuelczyka, który zagłodził się na śmierć walcząc z rewolucyjnymi władzami o swoją własność.

Tradycyjne TOP5 wszech czasów, w tym miesiącu, wyjątkowo, poszerzamy do TOP10. Tylko dlatego, że wraz z końcem września serwisowi tierralatina.pl stuknął właśnie roczek. Tak, tak… w sieci jesteśmy od 1 października minionego roku!

A oto co Was najbardziej zainteresowało w ciągu tych minionych 12 miesięcy:

 1. Latynoskie przepowiednie na 2010
 2. Tryumf Santosa, klęska sondaży
 3. Rozebrała się!
 4. Tak się strzela (kupuje?) gole w Brazylii
 5. Gdzie jest ksiądz Strachanowski?
 6. Tragedia Wyspy Robinsona Cruzoe
 7. Salto Angel zlikwidowany!
 8. Żałoba, ale nie ta…
 9. Piętnastka na Kubie
 10. Stereotypy a rzeczywistość, czyli zderzenie z Wenezuelą

Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.