Najpopularniejsze teksty w listopadzie


Oto listopadowa lista przebojów tierralatina.pl, czyli co najchętniej czytaliście w minionym miesiącu:

  1. Zooteka maluje Chopina. W Caracas. – w stolicy Wenezueli powstał olbrzymi mural upamiętniający obchodzone w tym roku dwóchsetlecie urodzin Fryderyka Chopina. Namalowali go czołowi polscy grafficiarze we współpracy ze swymi wenezuelskimi kolegami.
  2. Latynoskie przepowiednie na 2010 – tekst którego popularność nie słabnie od czasu katastrofy pod Smoleńskiem. Najwyraźniej wciąż nie brakuje takich co w internecie szukają odpowiedzi na to, czy ktoś ten wypadek przewidział.
  3. Karnawał 2011 – przyszłoroczne karnawałowe szaleństwo coraz bliżej. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zainteresowanych jest tym, jak okres ten obchodzony będzie w Brazylii.
  4. Boże Narodzenie w Ameryce Łacińskiej – tak jak w przypadku karnawału, zbliżające się Święta budzą najwyraźniej coraz większe zainteresowanie czytelników.
  5. Rewolucja, nie demokracja! – niepokojące, ale budzące entuzjazm prezydenta Hugo Chaveza, deklaracje jednego z wenezuelskich generałów.

A tak po listopadzie wygląda TOP5 wszech czasów, czyli lista najpopularniejszych tekstów od początku istnienia tierralatina.pl:

  1. Latynoskie przepowiednie na 2010
  2. Tryumf Santosa, klęska sondaży
  3. Rozebrała się!
  4. Tak się strzela (kupuje?) gole w Brazylii
  5. Gdzie jest ksiądz Strachanowski?

Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.