Do São Paulo. Z Singapore Airlines!


Singapore Airlines zapowiada uruchomienie połączenia lotniczego między swą bazą w Singapurze a największą południowoamerykańską metropolią – São Paulo.

Takim właśnie boeingiem B777-300ER Singapore Airlines będzie obsługiwał połączenie z Brazylią

Coraz większa liczba globalnych przewoźników lotniczych oferujących połączenia z największą brazylijską metropolią, to jedna z konsekwencji nieustającego wzrostu znaczenia tego kraju. I to zarówno politycznego, jak i gospodarczego i turystycznego. Tym razem decyzję o uruchomieniu lotów do São Paulo podjął Singapore Airlines – linie lotnicze regularnie znajdujące się w czołówkach światowych rankingów jeśli chodzi o jakość usług i wartość firmy.

I choć przewoźnik ten latać będzie do Brazylii z Dalekiego Wschodu, to jednak jego loty zainteresować mogą także Europejczyków – singapurski samolot w drodze do i z São Paulo zatrzymywać się będzie bowiem za każdym razem w Barcelonie. I już teraz w Singapore Airlines można kupować bilety Barcelona-São Paulo-Barcelona.

Nowe połączenie uruchomione zostanie 28 marca 2011 roku. Samoloty Singapore Airlines do São Paulo latać będą trzy razy w tygodniu: we poniedziałki czwartki i soboty. Samolot z Singapuru wylatywać będzie o 00:40, z Barcelony o 09:30, a lądowanie na lotnisku Guarulhos przewidziane jest o 15:55. Powroty z brazyliskiej metropolii zaplanowano na wtorki, piątki i niedziele. Z São Paulo samolot będzie wylatywał o 01:45, w Barcelonie będzie o 17:35, w Singapurze o 13:35 dnia następnego. Loty wykonywane będą boeingami B777.

Singapore Airlines, tak jak polski Lot, należy do sojuszu Star Alliance.

Do São Paulo, poza tradycyjnymi europejskimi i północnoamerykańskimi przewoźnikami, międzykontynentalne połączenia, w ostatnich latach i miesiącach, zaczęli oferować m.in. Qatar Airways, Emirates, Turkish Airlines, El Al, Korean Air i South African Airways.


PS. O tych i o innych połączeniach z Ameryką Łacińską, o aktualnych promocjach i najtańszych lotach wewnątrz latynoamerykańskiego regionu porozmawiać można na naszym forum dyskusyjnym, w dziale poświęconym biletom lotniczym.

Prześlij dalej:

Jedna reakcja na "Do São Paulo. Z Singapore Airlines!"

  1. ArtZ  01/05/2012 o 22:07

    Nawiasem mówiąc, Singapore Airlines mają opinię jednego z najlepszych przewoźników lotniczych w świecie.

    Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.