Bulgari Hotels w Kostaryce


Bulgari Hotels & Resorts, jedna z najbardziej ekskluzywnych sieci hotelowych na świecie, wybuduje kompleks wypoczynkowy w Kostaryce. Będzie to pierwsza lokalizacja tej marki na obu kontynentach amerykańskich.

Informację tą opublikował wczoraj kostarykański dziennik La Nación, a potwierdził ją minister turystyki tego kraju, Allan Flores. Przynał on, że negocjacje z firmą będącą joint-venture między Marriott International i Bulgari, należącym do francuskiego koncernu LVMH włoskim producentem biżuterii i towarów luksusowych, trwały ponad 2 lata. Zgodnie z zawartym porozumieniem inwestycja przekroczy wartość 100 mln dolarów i tworzyć ją będzie hotel z 60. pokojami, oraz 30 willi. Wszystko na działce o powierzchni 8 hektarów, znajdującej się na malowniczym i już ekskluzywnym półwyspie Papagayo, w prowincji Guanacaste, na zachodnim wybrzeżu kraju.

To bardzo ważne, że hotel takiego kalibru zacznie działać w naszym kraju. Jego przybycie będzie się wiązało z poprawą infrastruktury całego regionu. Podstawowymi klientami tej sieci są multimilionerzy! – cieszy się minister Flores.

Rzeczywiście, Bulgari Hotels & Resorts to sieć dla najzamożniejszych i najbardziej wymagających klientów. Średnia cena doby hotelowej w należących do niej hotelach to ponad 3 tys. dolarów.

Istniejący już Bulgari Hotel and Resort na Bali

Hotel w Kostaryce będzie pierwszym przedsięwzięciem tej sieci na obu kontynentach amerykańskich. W chwili obecniej posiada ona hotele w Mediolanie, na indonezyjskiej wyspie Bali oraz ekskluzywne restauracje w Japonii. W przyszłym roku Bulgari Hotel zacznie też przyjmować gości w Londynie.

Book Hostels Online Now

Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.