Nowe wideo Juliety Venegas


Popularna meksykańska piosenkarka, Julieta Venegas, zaprezentowała w ostatnich dniach wideo do kolejnej piosenki ze swego najnowszego albumu „Otra Cosa”. Klip powstał w październiku w jej rodzinnym mieście Meksyk.

Julieta Venegas

42-letnia Venegas od lat aktywnie pomaga wielu organizacjom humanitarnym. Angażuje się m.in. w prowadzone przez UNICEF kampanie na rzecz zachowania indiańskich tradycji, oraz jak najszerszego dostępu do edukacji.

Zgodnie z tym, do czego swych sympatyków przyzwyczaiła już Julieta Venegas, premierze klipu nie towarzyszyła żadna promocja – wokalistka po prostu zapowiedziała na swoim Twitterze, że wideo jest gotowe. Zresztą samo  jego powstanie także zawdzięczamy nieustannemu dialogowi jaki artystka prowadzi ze swą publicznością za pośrednictwem serwisów społecznościowych – po premierze promującego ubiegłoroczny album „Otra Cosa” klipu do piosenki Despedida, Julieta Venegas zorganizowała na swej  fejsbukowej stronie sondaż, pytając się fanów jakie powinny być kolejne promocyjne single. Wygrały Debajo de la Lengua i właśnie, będące obiektem aktualnego klipu, Ya conocerán.

Klip powstał w październiku tego roku w Meksyku, a jego reżyserem jest siostra bliźniaczka Juliety Venegas – fotografka Yvonne Venegas, wraz z mężem Gregory W. Allenem. Piosenka którą w nim słyszymy, nie jest wersją znajdującą się oryginalnie na albumie, lecz specjalnie na tą okazję przygotowaną wersją akustyczną.

Jak twierdzi sama autorka Ya conocerán jest najsmutniejszym z ośmiu utworów składających się na album „Otra Cosa”. –To taka refleksja nad tym wszystkim co nam w życiu umyka, nad tym wszystkim co posiadamy nie zdając sobie z tego sprawy–  tłumaczy Venegas.

Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.