Marzec 2012 – najpopularniejsze teksty


Mimo, że dzisiaj Prima Aprilis, my – zgodnie z tradycją –  publikujemy czytelniczy bilans zakończonego miesiąca. Czyli ranking tekstów najczęściej czytanych w marcu 2012:

  1. Polskie głupki od yerba mate – czyli tekst o domniemanych słowach argentyńskiego ministra handlu wewnętrzengo, który miał zwymyślać plantatorów yerba mate z prowincji Misiones od „polskich głupków z prowincji”.
  2. Głupi Polacy od yerba mate? Ambasada RP protestuje! – tekst listu protestacyjnego wysłanego przez Ambasadora RP w Buenos Aires, Jacka Bazańskiego, do ministra Guillermo Moreno.
  3. Brazylia dziękuje Polsce. Za pomoc na Antarktydzie. – artykuł o tragicznym pożarze w brazylijskiej stacji badawczej na Antarktydzie. I pomocy udzielonej przez polskich polarników z Arctowskiego.
  4. Kolumbijczycy budują mega-Chrystusa – o kontrowersyjnym i już realizowanym projekcie budowy dwóch gigantycznych posągów Chrystusa w kolumbijskim parku rozrywki.
  5. Brazylia potęgą! Szóstą na świecie! – grudniowa informacja o tym, że PKB Brazylii jest już większe od tego jakie wypracowuje Wielka Brytania.

I jeszcze TOP5 wszech czasów, czyli ranking najpopularniejszych tekstów w całej historii naszego serwisu, który po raz pierwszy od kilku miesięcy uległ zmianie:

  1. Latynoskie przepowiednie na 2010
  2. Nashachata w tarapatach
  3. Rozebrała się!
  4. Polskie głupki od yerba mate
  5. Ja tylko zabiłem! – tłumaczy zabójca kajakarzy

Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.