Air Europa też poleci do Urugwaju


Hiszpańskie linie lotnicze Air Europa uruchomią bezpośrednie połączenie między Madrytem i Montevideo.

Miesiąc temu informowaliśmy, że Air France stanie się w kwietniu jedynym europejskim przewoźnikiem oferującym połączenie z Urugwajem. Okazuje się, że monopol ten nie będzie trwał długo – hiszpańskie linie lotnicze Air Europa właśnie potwierdziły, że też uruchomią loty do Montevideo. W dodatku – w przeciwieństwie do Air France, który do Urugwaju latać będzie przez Buenos Aires – będą to loty bezpośrednie, na trasie Madryt – Montevideo – Madryt.

MAD-MVDAir Europa poinformowało, że połączenie z najbardziej na południe wysuniętą stolicą Ameryki Południowej uruchomią 4 czerwca. Samoloty między Madrytem i Montevideo latać będą 3 razy w tygodniu. Z Hiszpanii do Urugwaju wylatywać będą w poniedziałki, środy i piątki, a w drogę powrotną we wtorki, czwartki i soboty. Trasę tą hiszpański przewoźnik obsługiwać będzie airbusem A-330-200, zabierającym na pokład 299 pasażerów.

Air Europa, podobnie jak Air France-KLM, należy do sojuszu lotniczego SkyTeam.

*****

Polecamy naszą wyszukiwarkę tanich połączeń lotniczych. Oraz poświęcony biletom i lataniu dział naszego latynoamerykańskiego forum dyskusyjnego.

 

Prześlij dalej:

Jedna reakcja na "Air Europa też poleci do Urugwaju"

  1. Pingback: Air Europa poleci do São Paulo | tierralatina.pl

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.