Air Europa poleci do São Paulo


Hiszpańskie linie lotnicze Air Europa zapowiadają kolejne połączenie z Ameryką Południową – tym razem będą to loty między Madrytem, a największą metropolią kontynentu: brazylijskim São Paulo.

Nowa trasa obsługiwana będzie przez Air Europa od 16 września. Loty odbywać będą się pięć razy w tygodniu: airbusy A330-200 startować będą z madryckiego lotniska Barajas w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele o 15:00 i lądować będą na Guarulhos w São Paulo tego samego dnia o 23:15. Loty powrotne opuszczać będą brazylijskie lotnisko w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty o 1:15 i lądować w Madrycie o 14:35. Samolot zabierać będzie na pokład 299 pasażerów, w tym 24 w klasie business.

MAD-GRUDla Air Europa to już druga w tym roku zapowiedź nowego połączenia z Ameryką Łacińską – od kilkunastu dni samoloty tego hiszpańskiego przewoźnika latają do urugwajskiego Montevideo. Ponadto Air Europa lata w regionie do Buenos Aires, Santa Cruz de la Sierra, Salvadoru de Bahia, Limy, Caracas, oraz do Hawany, Montego Bay i Punta Cana/Santo Domingo na Karaibach.

Szef przewoźnika, Juan José Hidalgo, zapowiedział już, że to nie koniec latynoamerykańskiej ekspansji Air Europa. Wśród miast, do których firma rozważa utworzenie nowych połączeń są m.in. Santiago de Chile, Asuncion, oraz argentyńska Cordoba i Porlamar w Wenezueli.

*****

Polecamy naszą wyszukiwarkę tanich połączeń lotniczych. Oraz poświęcony biletom i lataniu dział naszego latynoamerykańskiego forum dyskusyjnego.

 
Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.