Ameryka Łacińska w praktyce – studia podyplomowe

Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Fundacją Instutut Lecha Wałęsy zapraszają na roczne studia podyplomowe "Współczesna Ameryka Łacińska w praktyce".


„Ameryka Łacińska w praktyce” to zupełnie nowe podejście to studiowania. Nacisk położony jest na zdobywanie umiejętności praktycznych. Większość zajęć ma formę warsztatów i konwersatoriów, co zapewnia maksymalne zaangażowanie słuchaczy w zdobywanie nowych umiejętności. Ameryka Łacińska, choć wciąż mało znana, staje się regionem coraz bardziej popularnym. Kontakty mieszkańców Polski z tym regionem są coraz intensywniejsze i coraz bardziej różnorodne. W dalszym ciągu jednak znajomość kultury, rzeczywistości politycznej i gospodarczej tego regionu jest znikoma. Dlatego wychodzimy z zupełnie nową ofertą, która nie tylko pozwoli lepiej poznać ten fascynujący region świata, ale też nauczy praktycznych umiejętności funkcjonowania w „Nowym Świecie”.

dr Karol Derwich,  IAiSP UJ

ulotka_podyplomowe_latyno_ILW-1ulotka_podyplomowe_latyno_ILW-2

Prześlij dalej:

Jedna reakcja na "Ameryka Łacińska w praktyce – studia podyplomowe"

  1. zuercher  14/06/2014 o 09:17

    Tu Uniwersytet Jagielloński współpracuje z Fundacją Wałęsy, a w USA studenci chcę zmienić patrona uczelnianego budynku noszącego imię Wałęsy:
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16137999,Amerykanscy_studenci_protestuja_przeciwko_patronatowi.html

    Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.