Zabierz córkę do domu Barbie. W Buenos Aires.

Hilton Buenos Aires, już po raz 3 w swej historii, oferuje rodzinom z dziećmi specjalny, różowy Barbie Room.


To nie jest pierwszy raz, gdy w hotelu Hilton w Buenos Aires można przenocować w „pokoju Barbie”. Obiekt ten, położony w nowoczesnej dzielnicy Puerto Madero, był wręcz pierwszym z całej sieci, który we współpracy z firmą Mattel – producentem słynnej lalki, przygotował – w 2004 r. – związany z nią tematyczny wystrój jednego z pokoi.

Barbie Room

Sukces tego przedsięwzięcia był wówczas tak wielki, że Hilton wielkokrotnie powtórzył je w innych swych hotelach na calym świecie. Także w Buenos Aires, gdzie Barbie Room powrócił, na kilka miesięcy, w 2007 roku. Teraz, gdy Hilton i Mattel świętują 10-lecie tej, odbywającej się pod hasłem „Z Barbie wszystko jest możliwe„, promocyjnej współpracy, postanowiono, że lalkowy wystrój znowu zawita do stolicy Argentyny.

hilton_barbie 2Od kilku dni pokój 136 w Hiltonie w Buenos Aires ma więc charakterystyczne różowe drzwi, za którymi kryje się świat, o którym  – najwyraźniej – marzy wiele dziewczynek: meble jakby wyjęte z „Barbie Dreamhouse”, kostiumy takie same jak nosi słynna lalka, specjalny stolik do makijażu, mini-„wybieg” dla modelek z olbrzymim lustrem, a także lalki, zabawki, wideoteka z filmami dla dzieci…

Jakby tego było mało, to w hotelowym lobby stoi olbrzymi – także różowy – but na obcasie, wewnątrz którego kryje się fotobudka, w której goście pokoju 136 mogą się zamknąć i robić sobie do woli modne „selfies”. Poza tym, w lokalnej restauracji jest dostępne specjalne „Barbie Menu”, jest też bar z cukierkami, a w hotelowym spa jest specjalny Barbie-program dla dziewczynek, obejmujący malowanie paznokci, kosmetykę twarzy i ułożenie fryzury jak u lalki…

Ta inicjatywa odzwierciedla nasze zobowiązanie do dostarczania nowoczesnych i zróżnicowanych usług. 10 lat temu stworzyliśmy pierwszy tematyczny pokój Barbie na świecie i dzisiaj jesteśmy dumni, że ponownie możemy go zaoferować wielu dziewczynkom. Dla naszej sieci jest bardzo ważne, aby zapewnić klientom równowagę między pracą i domem i uważamy, że jest to właśnie wspaniały sposób, aby pomóc podróżującym menedżerom w dzieleniu się z rodzinami ulubionymi miejscami, jakim dla wielu jest nasz hotel.– zapewnia Analía Ogando, szefowa marketingu i sprzedaży w Hilton Buenos Aires.

Dwuosobowy „Barbie Room” jest pokojem kategorii Deluxe i jest wynajmowany wraz z łączącym się z nim pokojem małżeńskim o tym samym standardzie, ale z klasycznym wystrojem.

Barbie Room będzie dostępny w Hiltonie w Buenos Aires do końca tego roku.

****

Nocleg w Hiltonie w Buenos Aires zarezerwować można korzystając z naszej metawyszukiwarki najlepszych hotelowych taryf. Tam też, oczywiście, znaleźć można pokoje w innych hotelach argentyńskiej stolicy. Zaś na naszym forum dyskusyjnym jest dział poświęcony podróżowaniu po Argentynie.
Prześlij dalej:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.