Peru, dedykowane światu

Takie właśnie hasło, "Peru, dedykowane światu, dedykowane Tobie", jest tematem przewodnim najnowszej kampanii promocyjnej tego południowoamerykańskiego kraju.


Peru przyzwyczaiło nas już do wyjątkowych kampanii promocyjnych. Reklamy zachęcające do odwiedzenia tego kraju, czy też do inwestowania w nim, wielokrotnie zdobywały prestiżowe nagrody na branżowych festiwalach.

I tym razem pewnie nie będzie inaczej – peruwiańskie Ministerstwo Handlu Zewnętrznego i Turystyki, wraz z odpowiedzialną za zagraniczną promocję tego kraju rządową agencją PromPerú, zaprezentowało wczoraj w Limie 5 filmów, które będą reklamować Peru na świecie w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Ich tematem przewodnim jest hasło:

Peru, dedykowane światu, dedykowane Tobie.

Wiemy, że jednym z najsilniejszych atutów Peru za granicą, są nasze zabytki kulturalno-historyczne. Nasz kraj jest też coraz częściej kojarzony z wyjątkową gastronomią. Ale tym razem chcemy nie tylko utrwalić to co już znane, ale też pokazać inne filary na których stoi marka naszego kraju. Chcemy aby Peru było postrzegane nie tylko jako wspaniałe miejsce dla turystyki, ale też miejsce do inwestycji, oraz producent towarów eksportowych.– tłumaczyła wczoraj minister handlu zewnętrznego i turystyki, Magali Silva.

W sumie przygotowano aż pięć filmów reklamowych. Pierwszy, „ogólny”, który będzie najczęściej pokazywany, zatytułowany jest właśnie „Peru, dedykowane światu„:

Towarzyszą mu cztery „wyspecjalizowane” spoty, nawiązujące estetyką do tego pierwszego.

Oto one – „Peru, dedykowane gastronomii„:

 

Peru, dedykowane rolnictwu„:

 

Peru, dedykowane tekstyliom„:

 

I wreszcie „Peru, dedykowane pisco„, czyli poświęcone narodowemu trunkowi, szlachetnej wódce produkowanej z winogron, której oryginalne pochodzenie jest odwieczną kością niezgody między tym krajem, a sąsiednim Chile, które także uważa pisco za swój narodowy alkohol:

Jakie wrażenia? Podobają się Wam te promocyjne materiały?

Prześlij dalej:

2 reakcje na "Peru, dedykowane światu"

  1. Krzysztof  04/08/2016 o 10:46

    Brawo Peru! To wspaniały kraj.

    Odpowiedz
  2. Ixi  04/08/2016 o 11:00

    Brawo Peru! Piękny kraj.

    Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.